زمین چمن مصنوعی فوتبال در شهرستان کلیبر احداث می شود

به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به همراه نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از زمین فوتبال کلیبر بازدید بعمل آورد. 
در این بازدید، سیدمحمد شروین اسبقیان از بررسی امکان احداث چمن مصنوعی استاندارد زمین فوتبال کلیبر و برآورد هزینه آن خبر داد و افزود: با برآورد هزینه و استاندارد نمودن میدان فوتبال کلیبر

 با مساعدت نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد زمین چمن مصنوعی را در راستای توسعه ورزش در کلیبر احداث کنیم. 
قبل از این بازدید، جلسه مشترک با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رییس اداره ورزش و جوانان کلیبر در محل فرمانداری منعقد شد. 
اسبقیان در این نشست گفت: مصمم هستیم ورزشکاران سازمان یافته شهرستان را افزایش داده و از ظرفیت های موجود در توسعه ورزش بهره ببریم. 
در این جلسه، ارسلان فتحی پور هم از اختصاص اعتبار از محل ماده 180 برای سالن ورزشی حسرتان خبر داد و گفت: با تخصیص این اعتبار سالن ورزشی حسرتان تکمیل خواهد شد. 
همچنین، بابایی فرماندار شهرستان کلیبر نیز در این نشست خواستار ارتقای دانش مربیان ورزشی و استفاده بهینه از امکانات ورزشی موجود شد.